GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6925779

nr 692 5779

Tallrikar

Kina, 1800-/1900-tal, blå/vitt, skador/lagningar

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 april 2011
kl 18:22:37

15/4 19:40:12 1      Vinnande bud

Blå Eld
Koka Blå